KISA BİR ÖZGEÇMİŞ

Soğuk bir Aralık ayında Bursa’da doğmuş, babasının subay olması sebebiyle farklı farklı illerde yaşamış olup, aslen Sakaryalı’dır.  Köken olarak Laz milletinden gelmekle beraber ancak üç-beş kelime Lazca bilmektedir.

Sakarya Universitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü mezunu olup bu konuda hiçbirşey yapmamıştır. Ama okurken tarihi çok sevmiştir. Okul bittikten sonra İngilizce’ye olan merakı vesilesiyle ve sürekli gittiği kurslar sayesinde bir sene boyunca Sapanca’da bir ilkokulda ingilizce öğretmenliği yaptıktan sonra, yıllardır hayalini kurduğu şey gerçekleşmiş ve İngiltere’ye yabancı dil öğrenmeye gitmiştir. Bir sene kalacakken bunu beş seneye tamamlamış, Londra’da yaşadığı süre içerisinde dilini iyi geliştirmiş ve ülkesine elinde bir Uluslar Arası İngilizce Öğretmenliği sertifikası ile dönmüştür.

Döndükten sonra iki sene İhlas Haber Ajansı’nda çalışmış, sonrasında farklı işlere girip çıktıktan sonra sevdiği fotoğrafçılık işini ilerletmeye ve geliştirmeye ve bu konuda birşeyler yapmaya karar vermiştir. Gezmeyi ve gittiği şehirlerde fotoğraf çekmeyi ve gezi notları tutmayı çok sever. Türkiye’ye döndükten sonra çeşitli vesilelerle gittiği doğu illeri; Diyarbakir, Urfa, Mardin, Elazığ, Batman, Tatvan, Van ve  Karadeniz Bölgesi sayesinde ülke sevdiği daha da perçinlenmiştir.